CZ | EN

PROJEKTOVÝ MANAŽER – TECHNOGICKÁ ZAŘÍZENÍ

  • Domů
  • Kariéra
  • PROJEKTOVÝ MANAŽER – TECHNOGICKÁ ZAŘÍZENÍ

Inženýringová společnost, jež je součástí významného průmyslového holdingu, působící na mezinárodním trhu, zabývající se dodávkami technologických zařízení pro zpracování a využití odpadů a manipulaci s materiály, nabízí zajímavou pracovní pozici

Co vás čeká
Řešení návrhů a dodávek technologických linek v oblasti zpracování odpadu a jeho následného využití. Další zaměření jsou technologické linky na dopravu, skladování a dávkování sypkých materiálů, ale i kapalných látek v těžkém průmyslu (cementárny, ocelárny, elektrárny apod.).
  • Plánovat, koordinovat a řídit projekty od obchodní části až po realizaci;
  • Připravovat technická řešení projektů – návrhy uspořádání strojů v technologické lince, řešení návazností na ostatní technologie (detailní zpracování bude předmětem činnosti projekčních pracovníků);
  • Kontrolovat časový a finanční průběh projektů;
  • Podílet se na zlepšování procesů – zvyšování kvality našich výrobků a služeb a zohlednění vlastního profesní rozvoje;
  • Kalkulace navrženého řešení a jeho technická specifikace;
  • Úzká spolupráce s dodavatelskými organizacemi a ostatními odděleními společnosti zejména konstrukční oddělení – možnost podílet se na vývoji vlastních zařízení.
Jaké znalosti byste měli mít
  • VŠ nebo SŠ technického směru – optimálně vzdělání strojní, stavební nebo elektro;
  • Praxi ve vedení projektů v oblasti technologií nebo projektování technologických celků – důležité je orientovat se v problematice strojírenství nebo technologických celků, nezáleží však na tom, zda se jedná o zkušenosti jako projektant, obchodník, projektový manažer nebo konstruktér – minimální délka praxe 2 roky v případě VŠ vzdělání a minimálně 5 let v případě SŠ vzdělání;
  • Řidičský průkaz skupiny B;
  • Ochotu cestovat v ČR i zahraničí – krátkodobé služební cesty, průměrně dvakrát za měsíc;
  • Pečlivost, spolehlivost, schopnost týmové i samostatné práce a časová flexibilita;
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti;
  • Znalost anglického jazyka na úrovní B2 a vyšší (znalost německého, či dalšího jazyka výhodou);
  • Znalost AutoCAD, MS Office – očekáváme schopnost vytvoření základních návrhů či úprav výkresů, tvorbu kalkulací, harmonogramů apod.
Co vám můžeme nabídnout
  • Stabilní zázemí významné české průmyslové skupiny;
  • Zajímavou práci na různorodých projektech;
  • Firemní kulturu rodinné společnosti s důrazem na vzájemnost a ochotu pomoci ostatním;
  • Velmi motivující platové ohodnocení;
  • 5 týdnů dovolené.

Místo výkonu práce: Praha – Barrandov nebo Chrudim
Nástup dle oboustranné dohody, předpoklad 09/2021

V případě vašeho zájmu zasílejte CV na info@eritech.cz popřípadě na leos.volesky@eritech.cz

Kontaktujte nás

Chcete s námi pracovat na rozsáhlých inženýrských projektech jak v Česku, tak v zahraničí?

E-mail: info@eritech.cz

Kariéra